Internet w radiu od Sweex

Internet w radiu od Sweex
Źródło zdjęć: © Sweex

12.04.2010 10:24, aktual.: 12.04.2010 10:37

W dobie powszechnego dostępu do Internetu nie musimy już ograniczać się do kilku czy też kilkunastu stacji radiowych, gdyż w sieci znaleźć można niezliczoną ilość stacji z muzyką tak dobraną, by zadowoliła każdy gust. By móc cieszyć się nimi nie trzeba już korzystać z komputera czy notebooka. Sweex proponuje radia internetowe, które prócz standardowego tunera FM mogą łączyć się bezprzewodowo z roterami WiFi, dzięki czemu w każdym miejscu w domu można odbierać jedną z kilkunastu tysięcy stacji radiowych lub słuchać przygotowanych przez internautów podcastów.

Model Sweex MM22. jest radiem WiFi z możliwością ustawienia szybkiego dostępu do 4 wybranych stacji. Teleskopowa antena oraz tuner FM pozwalają na odbiór zwykłych stacji radiowych.Urządzenie te dodatkowo może odtwarzać pliki audio (MP3, WMA, Real Audio) zgromadzone na serwerze, dysku sieciowym, czy dowolnym komputerze podłączonym do sieci. Co warte podkreślenia, nie wymaga to instalacji jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania.

Obraz
© Wi-Fi Internet Radio Alarm Clock (fot. Sweex)

Model Sweex MM21. to połączenie radia internetowego oraz cyfrowego budzika. Na górnej powierzchni posiada przyciski pozwalające na łatwe ustawienie czasu budzenia jak i obsługę innych funkcji.

Obraz
© Wi-Fi Internet Radio (fot. Sweex)

Obydwa urządzenia mają możliwość podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku (wejście liniowe) oraz dodatkowych stereofonicznych głośników (lub wzmacniacza) i słuchawek.

Sweex WiFi Internet Radio MM220 kosztuje 599 zł, a Wi-Fi Internet Radio Alarm Clock MM210 519 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)