Sweex Connected Home - sieć dla estetów

Sweex Connected Home - sieć dla estetów
Źródło zdjęć: © Sweex

12.07.2011 10:23, aktual.: 12.07.2011 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ofercie firmy Sweex pojawiła się nowa linia urządzeń sieciowych, zaprojektowanych z myślą o użytkownikach, którym zależy na wygodnej konfiguracji i interesującym wzornictwie. Wszystkie produkty z serii Connected Home, m.in. routery WiFi, karty sieciowe oraz switche, dobrze ze sobą współpracują, ale przede wszystkim świetnie wyglądają.

Sweex zaoferował klientom serię urządzeń, które zaprojektowano tak, by nawet niedoświadczony użytkownik mógł łatwo wybrać idealny dla siebie produkt i bez komplikacji go skonfigurować. Dzięki opartym na czytelnych piktogramach i infografikach możliwe jest szybkie i łatwe stworzenie domowej sieci.

Dwa routery: modele 150. i 300N. Oferują one możliwość przesyłania danych z prędkościami, odpowiednio, 150 i 300 Mb/s, system łatwej konfiguracji oraz zestaw zabezpieczeń (WPA, WPA2 z AES, WEP, firewall, filtry bezpieczeństwa oraz funkcja kontroli trasowania). Urządzenia wyposażone są też w cztery porty Ethernet.

Obraz
© (fot. Sweex)

Jeśli nasze domowe komputery nie dysponują wbudowanymi kartami sieciowymi WiFi lub Ethernet, możemy wybrać jedną z ośmiu kart sieciowych z rodziny CH - wśród nich znalazły się zarówno tradycyjne karty PCI przeznaczone do montażu w komputerach stacjonarnych, jak i adaptery USB - np. model Wireless 150. Nano Adapter USB, który po podłączeniu do portu USB wystaje zaledwie na kilka mm czy Wireless 150N Adapter XR USB, wyposażony w czułą antenę.

Obraz
© (fot. Sweex)
Obraz
© (fot. Sweex)

Pozostali członkowie rodziny produktów Connected Home to m.in. switche 5 Port Gigabit Switch oraz nowe adaptery Powerline, umożliwiające przesyłanie danych za pośrednictwem gniazdek elektrycznych.

Obraz
© (fot. Sweex)

Routery dostępne są od 13. zł, karty sieciowe - od 24,90 zł, switche - od 159 zł, zaś adaptery Powerline - od 149 zł.

Szczegółowe informacje o produktach z rodziny Connected Home znaleźć można tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)