Adaptery Sweex Powerline - sieć przez gniazdko elektryczne

Adaptery Sweex Powerline - sieć przez gniazdko elektryczne

Adaptery Sweex Powerline - sieć przez gniazdko elektryczne
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
31.05.2012 15:39, aktualizacja: 31.05.2012 16:29

W ofercie Sweex pojawiły się nowe produkty sieciowe z serii Connected Home - Powerline 200 Adapter w wersji pojedynczej, podwójnej i potrójnej.

Urządzenia Powerline pozwalają na zamianę standardowej instalacji elektrycznej w połączenie sieciowe. Użycie sieci elektrycznej jako komputerowej jest bardzo proste i wymaga jedynie podłączenia adapterów Powerline do wybranych wtyczek. Maksymalny zasięg sieci to 20. m, więc z powodzeniem technologię Powerline można wykorzystać w każdym domu.

Zastosowanie adapterów Powerline Sweex pozwala na stworzenie szybkiej i stabilnej sieć komputerowej bez użycia kabli. Dzięki niej można podłączyć do sieci komputery, ale także urządzenia multimedialne, tj. telewizory, odtwarzacze wideo, konsole. Dzięki prędkości przesyłania danych 20. Mbps można stworzyć funkcjonalną i wydają sieć. Dodatkowo jest ona zabezpieczona zgodnie ze standardem Homeplug 2.0 AV, obsługując 128-bitowe szyfrowanie AES. Adaptery Powerline Sweex wyposażone zostały także w przycisk umożliwiający natychmiastowe zabezpieczenie transmisji. Adaptery dostępne są w dwóch kolorach - czarnym oraz białym.

Cena: pojedyncze adaptery Powerline dostępne są już od 149 zł, podwójne 249 zł, potrójne 409 zł.
Gwarancja: 2 lata z możliwością przedłużenia do 1. lat po rejestracji produktu na stronie producenta.

W ofercie dostępne są również adaptery z technologią pass-through, która umożliwia podpięcie innych urządzeń elektrycznych do już zajętego przez adapter Powerline gniazdka. Wszytko dzięki przelotowemu gniazdu umieszczonemu na obudowie adaptera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)