Internet UPC dla firm teraz również poza pakietem

Internet UPC dla firm teraz również poza pakietem

23.12.2008 14:04, aktual.: 23.12.2008 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oprócz dostępnych do tej pory pakietów zawierających łącza internetowe o przepustowości do 20 Mb/s oraz linie telefoniczne, właściciele małych i średnich firm mogą teraz zamawiać w UPC usługę internetową i telefoniczną oddzielnie.

Usługa internetowa dla firm dostępna jest w trzech wariantach zróżnicowanych pod względem przepustowości:
• _ Internet dla Firmy start _ - oferta skierowana głównie do firm, które chcą mieć stabilny dostęp do Internetu w atrakcyjnej cenie. W ramach usługi przyznawane jest łącze o przepustowości 2 Mb/s dla downloadu i 1 Mb/s dla uploadu.
• _ Internet dla Firmy plus _ to rozwiązanie przygotowane z myślą o niewielkich firmach. Oprócz transfer 10 Mbit/s (download) / 2 Mbit/s (upload), użytkownicy tego otrzymają również do 3 publicznych adresów IP.
• _ Internet dla Firmy max _ to łącze o przepustowości 20 Mbit/s, przeznaczone dla abonentów wymieniających przez Internet duże ilości danych. Oprócz szybkiego ściągania danych, oferowany jest także szybki uplink (4 Mbit/s) oraz 5 publicznych adresów IP.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup usługi internetowej dla firm (osobno lub w pakiecie z usługą telefoniczną) mogą również skorzystać pakietu bezpieczeństwa UPC SmartGuard. Pakiet zabezpiecza komputery przed wirusami, spamem, phishingiem oraz innymi niepożądanymi lub niebezpiecznymi treściami występującymi w Internecie. Możliwa jest również instalacja routera WiFi z zaporą ogniową.

Wariant Łącze internetowe (dwonload / upload) Dodatkowe usługi Cena netto Cena brutto
Internet dla Firmy start 2 / 1 Mb/s SmartGuard, Router WiFi 80,00 zł 97,60 zł
Internet dla Firmy plus 10 / 2 Mb/s SmartGuard, Router WiFi 200,00 zł 244,00 zł
Internet dla Firmy max 20 / 4 Mb/s SmartGuard, Router WiFi 450,00 zł 549,00 zł

Dodatkowo do oferty została wprowadzona usługa stałego adresu IP, która umożliwi korzystanie z serwera ftp, czy utrzymanie firmowej strony www. Opłata za usługę wynosi 29 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)