Nowe usługi dla małych firm w UPC

Nowe usługi dla małych firm w UPC

Nowe usługi dla małych firm w UPC
23.04.2009 11:47, aktualizacja: 23.04.2009 12:05

UPC wprowadza zmiany w portfolio usług dla małych firm. Nowa oferta obejmuje większe prędkości łączy internetowych i niższe ceny usług. Wachlarz usług dla firm został również wzbogacony o usługę telewizji cyfrowej.

Oferta UPC dla firm to kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, zapewniające szybki dostęp do Internetu, tanie rozmowy telefoniczne oraz szereg dodatkowych usług, podnoszących bezpieczeństwo informatyczne firmy. Nowa propozycja UPC dla małych firm obejmuje wyższe prędkości i niższe ceny usług internetowych: FirmaNET 10 z prędkością do 10 Mb/s, FirmaNET 20 z prędkością do 20 Mb/s oraz FirmaNET 30 z prędkością do 30 Mb/s, a także pakiety telefoniczne po niższych cenach. Dodatkowo w ofercie dla firm pojawiła sie telewizja cyfrowa. Usługi dla firm UPC charakteryzują się wyższymi parametrami technicznymi np. szybkością transmisji danych oraz dedykowaną grupą konsultantów pomocy technicznej, a wszystko to w ramach umowy na czas nieokreślony.

Korzystając z usługi FirmaNET można zamówić usługi dodatkowe, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo korzystania z Internetu. Są to:
• pakiet bezpieczeństwa UPC SmartGuard na trzy lub jeden komputer, który skutecznie zabezpiecza komputery przed wirusami, a także spamem, phishingiem oraz innymi niepożądanymi lub niebezpiecznymi treściami występującymi w Internecie.
• UPC WiFi - bezprzewodowa sieć z zaporą ogniową, która umożliwia korzystanie z Internetu w każdym miejscu firmy bez potrzeby instalacji kabli, zapewniając ochronę sieci wewnętrznej przed atakami z Internetu
• Usługa "Szybsze wysyłanie", umożliwiająca dwukrotne zwiększenie prędkości wysyłania danych.

Nowa oferta telefoniczna UPC dla firm to trzy zróżnicowane abonamenty charakteryzujące się niskimi opłatami. Ponadto UPC oferuje jeszcze większe pakiety minut oraz sekundowe naliczanie. Dodatkowo usługi telefoniczne UPC umożliwiają:
komunikację bez dodatkowych opłat między pracownikami oraz partnerami biznesowymi posiadającymi telefon w sieci UPC.
zamówienie kilku linii telefonicznych, aby móc wykorzystywać je np. do instalacji terminala płatniczego lub faksu.
zachowanie dotychczasowego numeru lub numerów telefonicznych. Na życzenie klienta wszelkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem numeru może zająć się UPC, co jest dodatkowym ułatwieniem dla przedsiębiorców.

UPC rozszerzyła swoją ofertę dla firm o usługę telewizji cyfrowej. Telewizja cyfrowa UPC to bogata oferta ok. 100 kanałów, które można oglądać w doskonałej jakości obrazu i dźwięku, w tym w wysokiej rozdzielczości (HD), korzystając w pełni z komfortu i nowych funkcjonalności dekoderów UPC Media Box. Są to m.in.: możliwość nagrywania, wielokrotnego przewijania, zatrzymania telewizji na żywo, łatwy w obsłudze elektroniczny przewodnik po programach (EPG), możliwość oglądania programów w oryginalnej wersji językowej.

Wraz z wprowadzeniem nowej oferty UPC przygotowało specjalną ofertę promocyjną. Klienci będą mogli obniżyć opłatę abonamentową za usługi internetowe, jeśli zamówią dodatkowe usługi biznesowe - telefonu i/lub telewizji. Oferta jest adresowana do nowych i aktualnych klientów biznesowych oraz do aktualnych indywidualnych Klientów usług internetowych.

Obniżona miesięczna opłata abonamentowa za usługę internetową:
• FirmaNET 10 (10 Mb/s) - taniej o 15 zł miesięcznie
• FirmaNET 20 (201 Mb/s) - taniej o 30 zł miesięcznie
• FirmaNET 30 (30 Mb/s) - taniej o 50 zł miesięcznie

Parametry nowych usług internetowych UPC dla firm przedstawiają się następująco:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)