Orange Freedom Pro i Internet dla Firm Pro z pakietem 10 GB

Orange Freedom Pro i Internet dla Firm Pro z pakietem 10 GB

08.03.2011 09:24, aktual.: 08.03.2011 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 7 marca w ofercie usług radiowego dostępu do internetu (CDMA) w Orange są dostępne nowe opcje usług, z miesięcznymi limitami transferu zwiększonymi do 10 GB. Oprócz tego klienci mogą korzystać z pakietów danych umożliwiających dodatkowe zwiększenie miesięcznego limitu transferu

Z nowych, znacznie większych limitów miesięcznego transferu mogą skorzystać klienci indywidualni kupujący usługę radiowego dostępu do internetu - Orange Freedom Pro oraz firmy kupujące usługę Internet dla Firm Pro. W każdej z usług do wyboru są dwie opcje różniące się ceną abonamentu i miesięcznym limitem na transmisję danych wynoszącym 3 lub 1. GB. Klienci chcący przetestować działanie usługi mogą skorzystać również z oferty na próbę, pozwalającej sprawdzić działanie usługi przez okres do 30 dni:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć
  • - Opłata za pierwszy miesiąc korzystania z oferty na próbę. Oferta nie dostępna dla umów na 1. miesięcy.

Na klientów czekają także dodatkowe pakiety danych pozwalające na jednorazowe lub stałe zwiększanie miesięcznego limitu transferu danych.

Pakiety jednorazowe w ofercie Orange Freedom Pro:
- pakiet 0,5 GB - aktywacja: 10 zł z VAT
- pakiet 1 GB - aktywacja: 15 zł z VAT
- pakiet 2 GB - aktywacja: 2. zł z VAT

Pakiety jednorazowe oraz automatycznie odnawialne (do wyboru) w ofercie Internet dla Firm:

- pakiet 1 GB - aktywacja lub abonament: 9 zł + VAT
- pakiet 3 GB - aktywacja lub abonament: 2. zł + VAT

Ponadto, klienci indywidualni kupujący usługę otrzymają w promocji comiesięczne Pakiety Złotówek, o wartości do 3. zł, a klienci biznesowi Pakiety Minut na Firmę o wartości do 120 minut. W obu przypadkach, otrzymane środki można wykorzystać na usługi w Orange i połączenia z numerami stacjonarnymi.

Usługi radiowego dostępu do internetu - Orange Freedom Pro i Internet dla Firm Pro są świadczone w technologii CDMA. Umożliwiają dostęp do szybkiego, szerokopasmowego internetu w miejscach, gdzie nie istnieją warunki techniczne do podłączenia sieci kablowej. Dzięki zastosowaniu routerów, dostęp może być dzielony na kilka komputerów. Z ofertami usług radiowego dostępu do internetu, można je kupić w cenie już od 1 zł. W zasięgu usług CDMA w Orange znajduje się blisko 95. populacji kraju (ponad 86% powierzchni Polski).

Więcej o ofercie na www.orange.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)