Heyah z nowymi taryfami od 20 kwietnia

Heyah z nowymi taryfami od 20 kwietnia

Heyah z nowymi taryfami od 20 kwietnia
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.04.2015 15:17, aktualizacja: 17.04.2015 17:18

Nowe taryfy Smart od Heyah to oferta skrojona pod potrzeby tych użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie życia bez cyfrowej rzeczywistości. Od 20 kwietnia Heyah wprowadza nowe, proste pakiety Smart.

Nowa oferta Heyah to cztery proste pakiety Smart, których podstawowym elementem są duże paczki danych: od 1 do 5 GB. Nie ma też ograniczeń w kontaktach z bliskimi, skoro rozmowy do wszystkich sieci komórkowych nie mogą kosztować więcej niż 29,9. zł miesięcznie, nielimitowane wiadomości SMS i MMS są wliczone już od taryfy M za 14,99 zł, a dodatkowo w taryfach Smart L (19,99 zł) i Smart XL (29,99 zł) dostęp do Facebooka i Facebook Messengera nie obciąża dostępnego pakietu danych.

Minuta połączenia w nowej Heyah to 2. gr, zaś w najniższym pakiecie Smart S SMS-y do wszystkich sieci kosztują 14 gr. MMS-y to 28 gr/100kb w prepaid i 18 gr/100kb w postpaid.

W nowej ofercie Heyah to użytkownik decyduje, jaka forma płatności jest dla niego wygodniejsza –. wersja na kartę czy wariant abonamentowy. W obu z nich zyskuje bowiem dostęp do tych samych pakietów. Może samemu regulować, kiedy i jaką kwotą doładowuje swoje konto lub zapomnieć o doładowaniach i wybrać comiesięczną fakturę. Może też w każdej chwili przejść z karty na wariant abonamentowy, a jak ma abonament, to może w każdej chwili z niego zrezygnować. Po rozwiązaniu umowy może dalej korzystać z numeru w ofercie na kartę, z zawsze ważnym kontem i bez umowy. Pakiety Smart w Heyah na kartę odnawiają się automatycznie co 30 dni. Wystarczy więc zapewnić środki na pobranie opłaty za dany pakiet i nie przejmować się żadnymi terminami.

W przypadku oferty „na kartę”. po wykorzystaniu pakietu można dokupić nieograniczoną ilość dodatkowych pakietów Internetu (250 MB za 6 zł, 1 GB za 10 zł, 3 GB za 20 zł, a nawet 6 GB za 30 zł), w dowolnej konfiguracji, które się sumują i zachowują ważność do końca cyklu rozliczeniowego pakietu Smart.

Wybierając Heyah w opcji abonamentowej nie trzeba nawet pamiętać o kończącym się limicie danych, ponieważ dzięki trzem dodatkowym pakietom po 1 GB (każdy za 1. zł) można mieć do 8 GB danych do wykorzystania w miesiącu. Ale Internet to nie wszystko. Wszyscy lubiący rozmawiać mogą też skorzystać dodatkowych pakietów na połączenia. Z kolei na użytkowników ceniących wolność i lubiących podróżować czekają także pakiety roamingu Travel&Surf UE do wykorzystania we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)