Darmowy numer za doładowanie w Heyah

Darmowy numer za doładowanie w Heyah

Darmowy numer za doładowanie w Heyah
10.02.2010 09:55

Od teraz wszyscy użytkownicy Nowej Heyah po każdym doładowaniu mogą rozmawiać z wybraną osobą w Heyah za darmo. To klient decyduje ile czasu chce korzystać z tej opcji - rozmawia bez dodatkowych opłat z wybranym numerem przez tyle dni, za ile złotówek doładuje swoje konto.

_ Wybrany Numer w Nowej Heyah _ pozwala bez dodatkowych opłat wykonywać krajowe połączenia głosowe oraz wideo z wybranym numerem w Heyah. Aby skorzystać z nowej opcji, wystarczy raz aktywować promocję. Po jej uruchomieniu, po każdym doładowaniu użytkownik otrzyma tyle dni darmowych rozmów ze wskazanym przez siebie numerem Heyah, ile wynosiła każdorazowo kwota doładowania: 5 zł - 5 dni, 20 zł- 20 dni, 30 zł i więcej - 30 dni rozmów.

_ Wybrany Numer w Nowej Heyah _ można aktywować kodem _ 10020*9-cio_cyfrowy_numer_w_Heyah# _. Przystąpienie do promocji zostanie potwierdzone SMS-em. W każdej chwili użytkownik może bezpłatnie sprawdzić status promocji przez wysłanie kodu _ *100*20# _. Możliwa jest również zmiana wybranego numer w Heyah - pierwsza zmiana numeru jest bezpłatna, za każdą następną pobierana będzie opłata 5 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)