Heyah MIX: bezpłatnie ze wszystkimi w Heyah

Heyah MIX: bezpłatnie ze wszystkimi w Heyah

18.11.2010 00:33, aktual.: 18.11.2010 09:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do najnowszej propozycji Heyah MIX - oferty Przebieraj. Wybieraj. - dołączyła usługa Bezpłatnie w Heyah, która umożliwia wykonywanie połączeń do Heyah oraz wysyłanie SMS-ów do Heyah bez dodatkowych opłat.

Każdy abonent Heyah MIX może aktywować usługę _ Bezpłatnie w Heyah _, m.in., wysyłając kod ekspresowy _ 1109# _. Od chwili potwierdzenia przez Heyah zgłoszenia klient będzie dzwonił i SMS-ował do Heyah bezpłatnie.

Usługa jest bezpłatna... ale nie do końca - powiększa minimalną sumę doładowań w miesiącu kalendarzowym. Musi ona wynieść odpowiednio 4. lub 60 złotych, w zależności od deklaracji wynikającej z umowy (w zamian za aktywację usługi klient będzie miał podwyższoną kwotę stałą miesięcznego doładowania - 30 lub 50 zł - o 10zł).

Całą kwotę doładowania (wraz z dodatkowymi 1. zł) można jednak przeznaczyć na inne usługi Heyah.

Abonent w każdej chwili może sprawdzić, z której usługi _ Przebieraj. Wybieraj. _ korzysta wysyłając kod _ 11010# _ lub zlecić jej dezaktywację _ 11010*1# _. Abonent może zmienić wybraną usługę na inną dostępną w tej ofercie bez dodatkowych opłat. Do wyboru ma również:

• _ Wybrany Numer _ - darmowe połączenia i SMS-y na wybrany numer w Heyah. Aktywacja kodem ekspresowym: _ 11069’cio cyfrowy nr telefonu# _,
• _ Taniej do Heyah _ - tańsze połączenia na numery w Heyah i stacjonarne w Polsce - 9 gr/min - i tańsze SMS-y do Heyah: 3 gr. Aktywacja kodem ekspresowym: _ *110
5# _,
• _ Tanie Gadanie do Wszystkich _ - połączenia na numery stacjonarne i do krajowych sieci komórkowych z wyłączeniem Play i Polsatu Cyfrowego w cenie 29 gr/min. Aktywacja kodem ekspresowym: _ 1108# _,
• _ 300 SMS-ów do Wszystkich _ - do 300 SMS-ów miesięcznie na numery krajowych sieci komórkowych. Aktywacja usługi kodem ekspresowym: _ 1107# _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)