HBO Now debiutuje na urządzeniach Apple

HBO Now debiutuje na urządzeniach Apple
Źródło zdjęć: © chip.pl

08.04.2015 09:10, aktual.: 08.04.2015 09:51

Pierwsze plotki o tym, że HBO testuje "swojego Netflixa", pojawiły się ponad rok temu i podchodziliśmy do nich dość ostrożnie. Teraz stały się faktem. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych za dostęp zapłacą 14,99 dolara miesięcznie. A premiera nowego sezonu Gry o Tron już za tydzień.

Usługa HBO Now dostępna jest jak na razie na terenie Stanów Zjedoczonych i tylko dla użytkowników sprzętu Apple lub tych, których dostawcą usług internetowych jest firma Cablevision. Reszta Amerykanów będzie musiała poczekać trzy miesiące - wtedy HBO Now trafi na takie platformy jak Playstation, Amazon Fire TV i Roku.

Dostęp do usługi kosztuje równowartość 56 złotych za miesiąc i w jej ramach użytkownik uzyskuje dostęp do wszystkich materiałów dostępnych w sieci HBO. Data premiery nowej usługi nie jest rzecz jasna przypadkowa. 12 kwietnia zaczyna się przecież piąty sezon Gry o Tron, serialu produkcji HBO, który jest jedną z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. HBO liczy na to, że nowa usługa przyciągnie fanów twórczości Martina, a możliwości samej usługi przekonają ich do dalszego opłacania abonamentu.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: 18 lat za kratkami za porno

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)