HBO GO w telewizorach Samsung Smart TV

HBO GO w telewizorach Samsung Smart TV

HBO GO w telewizorach Samsung Smart TV
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.12.2013 12:46, aktualizacja: 23.12.2013 13:23

Dobra wiadomość przed świętami dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV - oferta aplikacji została wzbogacona o HBO GO. Dzięki współpracy Samsunga i HBO otrzymamy dostęp do filmów i seriali prezentowanych w tej popularnej, płatnej telewizji.

HBO GO pozwala na nieograniczony dostęp do biblioteki obejmującej ponad 150. godzin produkcji HBO oraz hitów filmowych. Wybrane filmy i seriale dostępne są w HBO GO jeszcze przed ich telewizyjną premierą. Serwis jest dostępny na kinach domowych i telewizorach z roku 2012 i 2013 z funkcją Samsung Smart TV. Oczywiście otrzymujemy również dostęp do filmów i seriali, których emisja w HBO została już zakończona. Co ważne, materiały wideo pozbawione są reklam, musimy się jednak liczyć z tym, że choć samo korzystanie z aplikacji jest darmowe, niektóre treści mogą być płatne.

Aplikacja HBO GO na bieżąco dostosowuje się do możliwości łącza internetowego odpowiednio zmniejszając lub zwiększając jakość prezentowanych tresci. W ofercie programowej aplikacji serwisu HBO GO znajdziemy takie seriale, jak: "Gra o tron", "Czysta Krew" czy "Zakazane Imperium", dostępne już dzień po amerykańskiej premierze i niezakłócone reklamami. W aplikacji znajdziemy także największe hity filmowe, a wśród nich: "Mroczny rycerz powstaje", "Avengers" oraz "Resident Evil: Retrybucja".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)