GTS Energis uruchomił internetowe kino

GTS Energis uruchomił internetowe kino

31.07.2008 12:31, aktual.: 31.07.2008 14:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ruszył nowy projekt GTS Energis - Multimopleks, czyli internetowa wypożyczalnia filmów.

Usługa dostępna jest na stronie www.multimopleks.pl. Aby obejrzeć film, wystarczy zarejestrować się na stronie, uiścić opłatę za pomocą smsa, karty kredytowej lub przelewu i skorzystać z szerokiej oferty w pełni legalnych filmów.

Na początek baza zawiera 50 produkcji największych polskich i światowych reżyserów, w ciągu dwóch miesięcy pojawić ma się dodatkowe 150 tytułów, a z każdym kolejnym miesiącem będzie ona wzbogacana o dodatkowych 15. Lista obejmuje filmy m.in. takich reżyserów jak Woody Allen, George Clooney, Gerard Krawczyk, Quentin Tarantino, Konrad Niewolski, Jacek Borcuch czy Ki-duk Kim.

Większość oferowanych filmów dostępna będzie w cenie od 1 do 5 zł.

Wysoka jakość przekazu (1,9 Mbps, 720x576pix, dźwięk stereo), niskie wymagania sprzętowe Multimopleksu oraz brak umowy, powinny zadowolić użytkowników.

_ "Inicjatywy takie jak Multimopleks to nowa szansa dla branży filmowej i innowacyjny sposób, aby dotrzeć do szerokiej publicznośc _ - powiedział Piotr Reisch prezes SPI International Polska firmy zajmującej się dystrybucją i produkcją filmową, dostawcy kontentu dla projektu Multimopleks.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)