Kino bez dźwięków komórek

Kino bez dźwięków komórek

01.11.2008 09:54, aktual.: 03.11.2008 09:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 31. października do 7. listopada w sieci Multikino rusza spot promujący akcję Moja Pierwsza Komórka. Akcja w kinach ma na celu przypominanie, że "są miejsca gdzie na telefon nie ma miejsca", jednym z takich miejsc jest właśnie kino.

Od 31. października do 7. listopada w sieci Multikino rusza spot promujący akcję _ Moja Pierwsza Komórka _. Akcja w kinach ma na celu przypominanie, że "są miejsca gdzie na telefon nie ma miejsca", jednym z takich miejsc jest właśnie kino.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez instytut badawczy Millward Brown SMG KRC, 30% Polaków powyżej 15 roku życia chodzi do kina przynajmniej raz w roku. Telefony komórkowe posiada aż 91% widzów kinowych. Kinomani z telefonami komórkowymi znacznie częściej odwiedzają multipleksy (65%) , w porównaniu z liczbą osób, które telefonów nie posiadają (47%).

Emisje spotu w kinach to kolejne z działań w ramach akcji organizowanej przez CenterNet, której celem jest propagowanie zasad racjonalnego i bezpiecznego korzystania z telefonii komórkowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)