Gadżeciarski wyświetlacz LCD na USB

Gadżeciarski wyświetlacz LCD na USB

Gadżeciarski wyświetlacz LCD na USB
Źródło zdjęć: © gadgetdisplay.com
10.12.2009 13:40, aktualizacja: 10.12.2009 18:33

Zespół Luma Labs z Doliny Krzemowej wprowadził na rynek "gadżeciarski" wyświetlacz LCD zasilany poprzez port USB – model UD7. Po podłączeniu do komputera pozwoli na wyświetlenie widżetów pulpitu...

Zespół Luma Labs z Doliny Krzemowej wprowadził na rynek "gadżeciarski" wyświetlacz LCD zasilany poprzez port USB – model UD7. Po podłączeniu do komputera pozwoli na wyświetlenie widżetów pulpitu prezentujących rozmaite informacje.

Nowość została wyposażona w interfejs USB 1.1. 1,5-calowy ekran LCD wyświetlający 16-bitową paletę kolorów oraz specjalną podstawkę. Po odpowiednim skonfigurowaniu UD7 umożliwi wyświetlanie rozmaitych widżetów pulpitu, prezentujących np. aktualny czas, kalendarz, zużycie procesora i pamięci operacyjnej RAM, nasze zdjęcia, informacje z serwisów społecznościowych (Facebook lub Twitter) i wiele więcej.

UD7 działa z systemami Windows XP/Vista. W zestawie oprócz wyświetlacza znajduje się kabel USB o długości 1 m oraz płyta CD z niezbędnym oprogramowaniem i instrukcją obsługi. Cena gadżetu to niespełna 30 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)