Koc zasilany poprzez USB na mroźne wieczory

Koc zasilany poprzez USB na mroźne wieczory

Koc zasilany poprzez USB na mroźne wieczory
Źródło zdjęć: © thanko.jp
23.11.2009 18:25, aktualizacja: 24.11.2009 02:37

Choć prawdziwa jaki i kalendarzowa zima jeszcze nie w pełni nadeszła, już teraz warto zaopatrzyć się w ciepłe okrycie. W ofercie Thanko znalazł się specjalny koc, który w mroźne dni pomoże nam przyjemnie...

Choć prawdziwa jaki i kalendarzowa zima jeszcze nie w pełni nadeszła, już teraz warto zaopatrzyć się w ciepłe okrycie. Japończycy zadziwiają pomysłowymi gadżetami. Prezentowaliśmy już ogrzewacze na dłonie i stopy firmy Thanko, zasilane poprzez port USB. Tym razem w ofercie Thanko znalazł się specjalny koc, który w mroźne dni pomoże nam przyjemnie spędzić czas przy klawiaturze.

Na rynku gadżetów pojawił się podgrzewany koc zasilany poprzez port USB. Posiada specjalne zapięcie, dzięki któremu może być noszony jak peleryna. Dodatkowo, po odpowiednim zwinięciu w rulon może posłużyć jako poduszka. Producent zapewnia również, że koc może pełnić funkcję maty grzewczej dla zwierząt. Całość mierzy 7. x 44 x 2 cm przy wadze wynoszącej 325 g.

Koc został wyposażony w kabel USB o długości 130 cm. W zestawie znajdziemy również zasilacz sieciowy. Cena gadżetu wynosi około 22 dolary. Produkt objęty jest 6-miesięczną gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)