Gadżet dla niej - podgrzewane rękawiczki na USB

Gadżet dla niej - podgrzewane rękawiczki na USB
Źródło zdjęć: © technabob.com

24.09.2009 22:07, aktual.: 25.09.2009 09:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj pożegnaliśmy lato i powitaliśmy jesień. Chłodne wieczory sprzyjają siedzeniu w domu w ciepłych kapciach i piciu gorącej herbaty. Jeśli nie chcielibyśmy zmarznąć przed komputerem być może warto...

Wczoraj pożegnaliśmy lato i powitaliśmy jesień. Chłodne wieczory sprzyjają siedzeniu w domu w ciepłych kapciach i piciu gorącej herbaty. Jeśli nie chcielibyśmy zmarznąć przed komputerem być może warto zaopatrzyć się w podgrzewane rękawiczki zasilane poprzez port USB. W mroźne dni pomogą nam przyjemnie spędzić czas przy klawiaturze. Jakiś czas temu prezentowaliśmy gadżety japońskiej firmy Thanko. Niestety pod względem wyglądu nie każdemu mogły one przypaść do gustu.

Na rynku gadżetów pojawiły się nowe podgrzewane rękawiczki zasilane poprzez port USB. Wewnątrz posiadają specjalną płytkę, która już po 5 minutach pracy urządzenia nagrzewa się do temperatury 4. stopni Celsjusza.

Gadżet do nabycia w cenie 22,50 dolara. Na rynku znajdziemy również specjalne podgrzewane kapcie na USB, które rozgrzeją nasze stopy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także