Gadu-Gadu wyłącza swoją ważną usługę!

Gadu-Gadu wyłącza swoją ważną usługę!

Gadu-Gadu wyłącza swoją ważną usługę!
19.09.2011 16:24, aktualizacja: 19.09.2011 16:42

W nawiązaniu do zapowiadanych zmian strategii projektu MVNO, Zarząd GG Network S.A. poinformował o zakończeniu świadczenia usługi sieci telefonii komórkowej GaduAIR z dniem 31 października 2011.

Obraz

W uzasadnieniu tej decyzji Gadu-Gadu pisze, iż decyzja jest podyktowana brakiem możliwości pełnej realizacji celów założonych przez spółkę. Jest to spowodowane w głównej mierze strukturą polskiego rynku komórkowego, w znacznym stopniu utrudniającą odniesienie sukcesu niezależnym operatorom MVNO, pomimo oferowania przez nich bardzo atrakcyjnych warunków.

Zakończenie świadczenia usługi GaduAIR zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującym Regulaminem Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych GG Network, a warunki podstawowej oferty GaduAIR zostaną utrzymane bez zmian aż do dnia 31.10.2011. Wszyscy Klienci sieci GaduAIR mają możliwość przeniesienia swojego numeru do innego, dowolnego operatora komórkowego lub wystąpienia z wnioskiem o zwrot niewykorzystanych środków. Szczegółowe informacje oraz procedury dostępne są na stronie internetowej www.gaduair.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta GaduAIR.

Telefonia GaduAIR – www.gaduair.pl - została uruchomiona w maju 2009 roku. Usługa działa w modelu wirtualnego operatora komórkowego (MVNO) w oparciu o infrastrukturę sieci Plus. W uznaniu dla atrakcyjności oferty, w 2010 roku sieć GaduAIR otrzymała tytuł Prepaida Roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (89)