Ruszyła mobilna wersja serwisu Gadu-Gadu

Ruszyła mobilna wersja serwisu Gadu-Gadu

Ruszyła mobilna wersja serwisu Gadu-Gadu
28.07.2010 10:56, aktualizacja: 28.07.2010 11:30

Serwis społecznościowy GG.pl wraz z mobilną wersją Poczty Gadu-Gadu jest dostępny dla użytkowników telefonów komórkowych.

Wersja mobilna jest kolejnym krokiem w rozwoju serwisu GG.pl , ułatwieniem i rozszerzeniem możliwości dla użytkowników. Zmieni ona dużo w sposobie komunikowania się oraz przyniesie korzystającym wiele oszczędności. Mobilna wersja serwisu społecznościowego GG.pl posiada m.in.: podstronę kontaktów, livestreamu oraz konferencji. Dzięki mobilnej wersji GG.pl w telefonie komórkowym można zalogować się do serwisu, obserwować, co w każdym momencie dzieje się na profilu, pulpicie, przesyłać wiadomości do swoich znajomych, czy przeprowadzać konferencje, a nawet wysłać e-mail z poziomu serwisu.

- Chcemy, aby nasi użytkownicy mogli komunikować się z przyjaciółmi w dogodnym dla siebie momencie. Wersja mobilna GG.pl daje od dziś taką możliwość. Oprócz wygody przyniesie użytkownikom wymierne korzyści finansowe - mówi Jarek Rybus, pełnomocnik zarządu GG Network S.A., producenta GG.pl i komunikatora Gadu-Gadu. - Nie trzeba już wysyłać sms-ów, można być on-line ze wszystkimi znajomymi dzięki serwisowi społecznościowemu w komórce.

Każdy użytkownik posiadając numer GG i konto w serwisie GG.pl może aktywować w swoim profilu skrzynkę pocztową i przez serwis społecznościowy odbierać i wysyłać wiadomości. Mobilna wersja GG.pl daje więc możliwość szybkiego skorzystania z mobilnej wersji Poczty Gadu-Gadu przez komórkę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)