Kolejna wersja Gadu-Gadu wydana

Kolejna wersja Gadu-Gadu wydana

Kolejna wersja Gadu-Gadu wydana
30.06.2010 15:02, aktualizacja: 05.07.2010 00:20

Ukazała się najnowsza wersja Gadu-Gadu 10. Wprowadzono w niej zmiany w wyglądzie, nawigacji, a także dodano nowe funkcje, jak np. multilogowanie.

Wprowadzone zmiany w widoku i w sposobie nawigacji w komunikatorze, ujednolicają sposób zarządzanie profilem zarówno w serwisie GG.pl, jak i w komunikatorze Gadu-Gadu. Dla przykładu awatar użytkownika w komunikatorze zmienił swoje położenie i jest teraz po lewej, a nie jak dotychczas po prawej stronie. Sposób tworzenia awatara jest taki, jak w serwisie GG.pl –. można wgrać zdjęcie z pliku lub nagrać obraz z kamery.

Ujednolicono m.in. listę kontaktów, ikony oraz kolory. Zmniejszono m.in. opisy graficzne a także –. funkcjonalnie – dodano zakładkę „ostatnie rozmowy”- wyświetla ona na górze listy kontaktów wykaz ostatnich rozmów użytkownika.

Obraz

Po wejściu w „ostatnie rozmowy”. istnieje także opcja „utwórz konferencję”. Ta prosta w użyciu funkcja pozwala za pomocą jednego kliknięcia rozpocząć nową dyskusję w grupie wybranych znajomych.

Wraz z nową wersją uruchomiono multilogowanie usług GG Network. To rozwiązanie, dzięki któremu można kontynuować rozmowy na Gadu-Gadu z kilku miejsc naraz.

W nowej wersji komunikatora poprawiono także i przyspieszono aktualizowanie programu. Użytkownik pobierać będzie jedynie mniejszy plik zawierający dodane funkcjonalności i unowocześnienia. Wszystkie te zmiany zapewniają nie tylko zwiększenie szybkości, ale i wydajności komunikatora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)