Flashowy akcelerator od SanDisk

Flashowy akcelerator od SanDisk

Flashowy akcelerator od SanDisk
Źródło zdjęć: © SanDisk
15.11.2007 09:00, aktualizacja: 15.11.2007 10:21

SanDisk Vaulter Disk to nowe rozwiązanie firmy SanDisk, mające na celu przyspieszenie działania komputera. Jest to karta PCI Express z pamięcią flash, na której możemy przechowywać system operacyjny.

Moduł SanDisk Vaulter Disk przeznaczony jest zarówno na rynek notebooków, jak i rynek komputerów stacjonarnych. Urządzenie, które korzysta z pamięci flash, może posłużyć użytkownikowi do przechowywania i uruchamiania systemu operacyjnego oraz często używanych plików. Ma to zaowocować znacznym zwiększeniem wydajności komputera.

Niestety, SanDisk Vaulter Disk będzie dostępny wyłącznie w wersji OEM. Producenci komputerów będą mogli skorzystać z urządzenia na początku przyszłego roku. Będzie ono dostępne w dwóch wersjach pojemnościowych, pozwalających na zmagazynowanie 8 lub 16 GB danych.

Nowość zostanie zaprezentowana na zbliżających się styczniowych targach International CES w Las Vegas ( 7 - 10 stycznia 2008 roku ). Więcej na jej temat można znaleźć w opublikowanej informacji prasowej - http://www.sandisk.com/corporate/pressroom/pressreleases/pressrelease.aspx?id=4043.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)