Oficjalna karta Nintendo DSi od Sandisk

Oficjalna karta Nintendo DSi od Sandisk24.09.2009 13:09
Oficjalna karta Nintendo DSi od Sandisk

Firma SanDisk wprowadziła dziś oficjalną kartę pamięci do przenośnej konsoli do gier Nintendo DSi. Model SanDisk SDHC do Nintendo DSi oferuje graczom dodatkową pamięć, pozwalającą w pełni wykorzystać nowe i ulepszone funkcje konsoli oraz przechować więcej zdjęć, muzyki i gier

„Nintendo DSi jest wprawdzie kompatybilne ze wszystkimi formatami SDHC, ale markowe karty SanDisk SDHC dają dodatkową gwarancję poprawnej współpracy z Nintendo DSi. Podobnie jak w przypadku innych kart, użytkownicy Nintendo DSi zyskują dodatkową przestrzeń, w której mogą wygodnie przechowywać muzykę, zdjęcia zrobione za pomocą konsoli, gry a także inne pliki”. - powiedział Eric Bone, wiceprezes ds. marketingu produktów detalicznych w SanDisk.

288759584171243667
Źródło zdjęć: © (fot. Sandisk)

Dostępność

SanDisk jest autoryzowanym wytwórcą kart pamięci pod markami Nintendo DSi oraz Wii. Każda karta oznaczona jest oficjalną pieczęcią Nintendo, potwierdzającą jakość i kompatybilność z konsolą. Karty dostępne są obecnie w sklepach w Ameryce Południowej, Ameryce Łacińskiej i Europie. Oferowane są w wersjach o pojemności 4 i 8 gigabajtów (GB) Karty są objęte pięcioletnią gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)