Oficjalna karta Nintendo DSi od Sandisk

Oficjalna karta Nintendo DSi od Sandisk

Oficjalna karta Nintendo DSi od Sandisk
24.09.2009 13:09

Firma SanDisk wprowadziła dziś oficjalną kartę pamięci do przenośnej konsoli do gier Nintendo DSi. Model SanDisk SDHC do Nintendo DSi oferuje graczom dodatkową pamięć, pozwalającą w pełni wykorzystać nowe i ulepszone funkcje konsoli oraz przechować więcej zdjęć, muzyki i gier

„Nintendo DSi jest wprawdzie kompatybilne ze wszystkimi formatami SDHC, ale markowe karty SanDisk SDHC dają dodatkową gwarancję poprawnej współpracy z Nintendo DSi. Podobnie jak w przypadku innych kart, użytkownicy Nintendo DSi zyskują dodatkową przestrzeń, w której mogą wygodnie przechowywać muzykę, zdjęcia zrobione za pomocą konsoli, gry a także inne pliki”. - powiedział Eric Bone, wiceprezes ds. marketingu produktów detalicznych w SanDisk.

Obraz
© (fot. Sandisk)

Dostępność

SanDisk jest autoryzowanym wytwórcą kart pamięci pod markami Nintendo DSi oraz Wii. Każda karta oznaczona jest oficjalną pieczęcią Nintendo, potwierdzającą jakość i kompatybilność z konsolą. Karty dostępne są obecnie w sklepach w Ameryce Południowej, Ameryce Łacińskiej i Europie. Oferowane są w wersjach o pojemności 4 i 8 gigabajtów (GB) Karty są objęte pięcioletnią gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)