Let's Patch - doniczka, która sama podleje kwiaty

Let's Patch - doniczka, która sama podleje kwiaty
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.07.2013 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dotychczas, planując dłuższy wyjazd, musieliśmy także zadbać o osobę, która regularnie odwiedzałaby nasze mieszkanie w celu podlania kwiatów. Z gadżetem Let's Patch nie będzie to już potrzebne.

Let's Patch to miniaturowy system nawadniania roślin, który dbać ma o to, aby były one zawsze odpowiednio podlane. Doniczka mieści dwulitrowy zbiornik, który wcześnie musimy uzupełnić wodą. Dzięki technice zwanej nawadnianiem podglebia, roślinie dozowana jest wyłącznie odpowiednia ilość wody, nie ma więc ryzyka przelania.

Na rynku są co prawda elektryczne urządzenia do regularnego nawadniania roślin doniczkowych, jednak są dużo droższe –. Let’s Patch to tańsza i prostsza alternatywa, która nie wymaga zasilania. Co za tym idzie, gadżet nie oferuje także żadnego systemu doświetlania rośliny, tak więc pamiętać musimy o postawieniu jej w odpowiednio nasłonecznionym miejscu. Doniczka Let’s Patch jest składana i w trakcie wysyłki mieści się do standardowej koperty.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Jak na tak proste rozwiązanie przyznać trzeba, że gadżet jest całkiem drogi - w sprzedaży wysyłkowej za jedną sztukę zapłacić będziemy musieli 4. dolarów, czyli około 130 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)