Ebooki bez ograniczeń za 19 zł miesięcznie

Ebooki bez ograniczeń za 19 zł miesięcznie
Źródło zdjęć: © chip.pl

14.11.2012 09:19, aktual.: 14.11.2012 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poznańska firma Legimi udostępniła usługę Czytaj bez limitu, pozwalającą na pobieranie dowolnej liczby tytułów w ramach niskiej, miesięcznej opłaty.

W ramach niewielkiej opłaty (1. zł miesięcznie) czytelnik może pobrać i czytać dowolną liczbę tytułów, znajdujących się w księgarni Legimi.com. Do wyboru ma ponad 5000 ebooków od ok. 200 polskich wydawców (w tym bestsellery i nowości).

Stały dostęp do wirtualnej półki możliwy jest dzięki bezpłatnej aplikacji Legimi (już do pobrania w AppStore). Aplikacja, umożliwiająca jednocześnie zarządzenie biblioteką i czytanie ebooków posiada wszystkie funkcje niezbędne do wygodnego czytania, takie jak regulacja wielkości czcionki, sposobu przewijania stron, tryb nocny itd. W najbliższych tygodniach usługa Czytaj bez limitu będzie dostępna również dla właścicieli iPhone'ów. Trwają także prace nad aplikacjami dla systemów operacyjnych Android i Windows.

W celu przetestowania produktu można skorzystać z bezpłatnego tygodniowego okresu próbnego. W pierwszej kolejności z możliwości czytania bez limitu skorzystają posiadacze iPadów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także