T-Mobile otwiera wirtualną księgarnię

T‑Mobile otwiera wirtualną księgarnię

T-Mobile otwiera wirtualną księgarnię
Źródło zdjęć: © Deutche Telekom
29.08.2011 10:47

Sieć T-Mobile (dawniej Era) uruchomiła elektroniczną księgarnię z e-bookami, w której znajduje się ponad 1700 pozycji. Księgozbiór zawiera różnorodne pozycje od lektur szkolnych, poprzez klasyków, do najnowszych bestsellerów. Lista dostępnych pozycji będzie stale rozszerzana.

W ofercie księgarni T-Mobile obok płatnych pozycji będą dostępne również e-booki bezpłatne. Większość książek posiada bezpłatną wersję demonstracyjną. Dla fanów literatury regularnie kupujących książki dostępna jest także atrakcyjna usługa subskrypcyjna, w której co miesiąc, za stałą kwotę 14,9. zł czytelnik może kupić jedną, dowolną książkę z grupy subskrypcyjnej o wartości nawet ponad 30 złotych.

Korzystanie z zasobów biblioteki umożliwiają bezpłatne aplikacje, które można pobrać ze strony księgarni i zainstalować na komputerze oraz na smartfonie. Wyjątkową cechą aplikacji jest możliwość współdzielenia książek pomiędzy tymi urządzeniami.
Aplikacja jest dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android, a w planach jest udostępnienie jej również dla użytkowników systemów Apple iOS oraz Samsung Bada.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)