Czytelnia w Play od Legimi

Czytelnia w Play od Legimi

Czytelnia w Play od Legimi
Źródło zdjęć: © Telepolis
22.11.2013 15:00

Udostępniona Czytelnia w Play by Legimi to nie tylko kolejna usługa dodatkowa dla abonentów Play, ale też ciekawe wydarzenie na rynku ebooków - po raz pierwszy z subskrypcyjnego dostępu do cyfrowych książek skorzystają również posiadacze e-czytników.

Za 29,99 zł miesięcznie abonenci Play zyskują dostęp do katalogu liczącego ponad 3000 tytułów. W ramach opłaty można czytać dowolną liczbę książek przez cały okres opłacenia abonamentu na czterech urządzeniach (smartfon, tablet, komputer i e-czytniki).

Każdy nowy użytkownik usługi w Play ma miesiąc na bezpłatne przetestowanie usługi, a jeśli zdecyduje się na dalsze korzystanie, opłata za kolejne miesiące zostanie doliczona do rachunku telefonicznego.

Aktywacji _ Czytelni w Play by Legimi _ dokonuje się za pomocą aplikacji mobilnej Legimi, przez stronę www.czytelnia.play.pl lub wysyłając SMS o treści _ START _ pod numer _ 220 _.

Czytać można (również offline) w bezpłatnych aplikacjach Legimi, dostępnych na Androida, iOS, Windows 8, Windows Phone i na najnowszym modelu czytnika Onyx Boox. Dzięki zastosowaniu opracowanej przez Legimi technologii _ Czytaj w chmurze _ wszystkie urządzenia w obrębie jednego konta są w pełni zsynchronizowane. Dodatkowo klient nie zapłaci za transmisję danych w czasie pobierania ebooków.

Premiera _ Czytelni w Play by Legimi _ jest jednocześnie zapowiedzią nowej oferty _ Czytaj bez limitu _, dostępnej od 4. grudnia w internetowej księgarni Legimi.com. Jej kształt będzie analogiczny do tej dostępnej w Czytelni. Jednocześnie na stronie Legimi będzie możliwe zamówienie e-czytników Onyx kompatybilnych z usługą _ Czytaj bez limitu _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)