Dane dostępne za okazaniem palucha

Dane dostępne za okazaniem palucha

Dane dostępne za okazaniem palucha
Źródło zdjęć: © smarttouchstore
19.12.2007 10:38, aktualizacja: 19.12.2007 12:24

W dzisiejszych czasach jesteśmy zmuszeni kłaść duży nacisk na
kwestie dotyczące cyfrowego bezpieczeństwa. Jednak nawet najbardziej
zaawansowane zabezpieczenia nie pomogą, jeśli zawiedzie człowiek

*W dzisiejszych czasach jesteśmy zmuszeni kłaść duży nacisk na kwestie dotyczące cyfrowego bezpieczeństwa. Jednak nawet najbardziej zaawansowane zabezpieczenia nie pomogą, jeśli zawiedzie człowiek. *
Jak zatem możemy chronić przed nieautoryzowanym dostępem poufne dane przenoszone na elektronicznych nośnikach? Amerykański lider w projektowaniu urządzeń gwarantujących bezpieczeństwo na podstawie danych biometrycznych bioMETRIX Inc. zaprezentował nową pamięć flash USB (pendrive) „smartSTIK”, która strzeże naszych zasobów informacyjnych wykorzystując technologię odczytywania linii papilarnych.

|

Obraz

|
| --- |

Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Jego działanie opiera się na zasadzie plug-and-play (podłącz i używaj), także żadne dodatkowe oprogramowanie czy sterowniki nie są potrzebne. „SmartSTIK” świetnie nadaje się dla ludzi przenoszących poufne dane np. z domu do pracy lub szkoły. Można na nim bez obaw przechowywać numery kart kredytowych, hasła, kody dostępu i PIN. Produkt dostępny jest w wersji 1 GB i 2 GB, a jego cena w zależności od pojemności to 49,95 lub 64,95 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)