Produkty Sonnet Technologies dostępne na polskim rynku w ofercie iSource

Produkty Sonnet Technologies dostępne na polskim rynku w ofercie iSource

29.09.2009 12:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma iSource, wyłączny dystrybutor marki Apple w Polsce oraz Sonnet Technologies, światowej klasy producent sprzętu komputerowego i akcesoriów urządzeń elektronicznych podpisały umowę dystrybucyjną. Na mocy porozumienia, iSource zaoferuje swoim klientom pełne portfolio urządzeń Sonnet Tech., zarówno dla komputerowych pasjonatów, jak i profesjonalistów

Sonnet Technologies to światowy producent sprzętu komputerowego i akcesoriów do upgrade’u komputerów. Firma jest również liderem w dostarczaniu rozwiązań storage dla profesjonalnych użytkowników systemów Macintosh, Windows i UNIX. Marka Sonnet słynie z osiągnięć dla branży filmowej oraz tzw. transmisji broadcast.

W ofercie producenta znajduje się szereg wysokowydajnych, energooszczędnych urządzeń storage, takich jak systemy fuzyjne, SATA, PCIe, PCI/PCI-X i adaptery ExpressCard/34. FireWire 400 i 800, USB 2.0, WiFi 802.11g PCIe, PCI, and PCI-X. O wielkości firmy w tym obszarze może świadczyć to, że jej przenośny system storage Fusion F2 w połączeniu z Macbookiem Pro, stanowił nieocenione wsparcie dla grupy Iron Maiden podczas trasy koncertowej „Somewhere Back in Time”, umożliwiając pracę w każdej chwili, każdym miejscu i bez dostępu prądu - nawet w samolocie.

- Cieszymy się ze współpracy z Sonnet Tech, ponieważ jest to znaczący gracz na rynku nowych technologii, znany i ceniony przez profesjonalistów. Co więcej, firma oferuje wiele akcesoriów do komputerów przenośnych i stacjonarnych, co znacznie wzbogaca naszą ofertę i czyni ją atrakcyjniejszą Jesteśmy przekonani, że produkty Sonnet Tech. zainteresują polskich konsumentów - mówi Rafał Marcinkowski, Product Manager iSource.

Dzięki współpracy firm iSource wzbogaci swoją ofertę o produkty rozszerzające wydajność sprzętu komputerowego oraz karty do upgrade’u procesorów komputerów Power Mac, Xserve, i iMac, a także adaptery FireWire, kable, np. SATA i elementy do montażu komputerów, takie jak matryce, czy klawiatury.

Firma słynie też z produkcji doskonałych akcesoriów do iPodów - transmiterów FM, ładowarek ściennych USB, ładowarek samochodowych i baterii awaryjnych, które także już wkrótce pojawią się na sklepowych półkach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)