Ciekawy, tani smartfon - 5 odcisków palca wywołuje 5 funkcji

Ciekawy, tani smartfon - 5 odcisków palca wywołuje 5 funkcji

Ciekawy, tani smartfon - 5 odcisków palca wywołuje 5 funkcji
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.06.2016 14:00, aktualizacja: 23.06.2016 11:33

Wiko wprowadziło do Polski smartfon Ufeel, który wyposażono w technologie skanowania linii papilarnych. Najnowszy smartfon francuskiej marki został wyposażony w czytnik drugiej generacji, który pozwala na przypisanie 5 odcisków palców do 5 różnych spersonalizowanych zastosowań - to zupełnie nowy sposób na korzystanie ze smartfona.

Telefon został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz HD IPS z pełną laminacją, wykonany przy użyciu technologii On-cell. Za wydajność odpowiada procesor Quad Core 1,3 GHZ wykorzystujący 3 GB pamięci RAM i 1. GB nadane (z możliwością rozszerzenia do 64 GB za pomocą karty microSD).

Dzięki wielofunkcyjnemu czytnikowi linii papilarnych, Ufeel umożliwia zarejestrowanie do pięciu różnych odcisków palców, przez co można uzyskać bezpośredni i szybki dostęp do swoich ulubionych aplikacji, najczęściej używanych funkcji lub wykonać połączenie do wcześniej przypisanej osoby. Dodatkowo czytnik na odblokowanie smartfona potrzebuje zaledwie 0,4. sekundy. Technologia skanowania linii papilarnych służy także do zabezpieczania prywatnych aplikacji, zdjęć i plików.

W urządzeniu nie zabrakło także łączności 4. LTE, która umożliwia szybkie pobieranie danych z sieci czy posługiwanie się kilkoma funkcjami jednocześnie. Całość działa pod kontrolą systemu Android w najnowszej wersji Marshmallow 6.0.

Smartfon Wiko Ufeel posiada dwa aparaty: 13-MPx aparat główny z wbudowanym sensorem SONY IMX 25. oraz 5-MPx aparat z przodu. Główny aparat telefonu ma obiektyw z pięcioma soczewkami (5P) z niebieskim filtrem optycznym i fleszem 240 LM. Natomiast przedni aparat został wyposażony we flesz do selfie. Na użytkowników czekają także profesjonalne ustawienia oraz kreatywne funkcje aparatów, w tym tryb Dual View, umożliwiający jednoczesne robienie zdjęć lub filmów przednim i tylnym aparatem.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)