Koncept iPhone'a 5 - ciekawy, 4-calowy smartfon

Koncept iPhone'a 5 - ciekawy, 4-calowy smartfon17.01.2012 14:03
Koncept iPhone'a 5 - ciekawy, 4-calowy smartfon
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl

Jak zmienić iPhone'a tak, by nadal wyglądał on tak samo? Wygląda na to, że głowią się nad tym nie tylko zespoły projektantów i inżynierów firmy Apple, lecz również pasjonaci tworzący własne iPhone'y 5. Ten stworzony przez Krisa Groena ma 4-calowy ekran i dwa przyciski Home. Nie zgadniecie, w gdzie je umieścił.

Nie dalej jak miesiąc temu zastanawiałem się, czy jest szansa na odejście ekipy z Cupertino od bronionego przez Steve'a Jobsa modelu iPhone'a wyposażonego w ekran o przekątnej 3,5 cala. Powodów niewypuszczenia na rynek 4-calowego iPhone'a miało być kilka, lecz najmocniejszym argumentem była niechęć Steve'a Jobsa do stworzenia telefonu różniącego się wyglądem od swoich poprzedników.

Teraz, dzięki animacji autorstwa projektanta Krisa Groena, możemy lepiej sobie wyobrazić, jak mógłby wyglądać nowy iPhone:

Jak myślicie, czy Apple usunąłby jeden z najlepiej rozpoznawalnych przycisków w świecie gadżetów i zastąpił je bardziej skomplikowanym mechanizmem wymagającym od użytkownika ściśnięcia iPhone'a po obu stronach obudowy?

Nawet gdyby Apple zatwierdził taki projekt i wyprodukował iPhone'a 5 z dwoma przyciskami początek, to jak wyglądałyby wtedy etui dla smartfonu Apple?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (79)