CeBIT 2009: Intel chwali się rozwiązaniami Polaków

CeBIT 2009: Intel chwali się rozwiązaniami Polaków

05.03.2009 11:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydajne serwery z serii Komputronik Modular Server z procesorami z serii Intel Xeon E5400, zostaną zaprezentowane zwiedzającym z całego świata podczas zbliżających się targów CeBIT 2009 – poinformowali przedstawiciele Komputronik S.A. oraz Intel.

Prestiżowy pokaz najnowszych rozwiązań serwerowych opracowanych przez polskich specjalistów odbędzie się 7 marca br. na stoisku firmy Intel (hala P33), w godz. 13:0. – 17:00. Przedstawiciele Intel oraz Komputronik S.A. chcą w ten sposób zaprezentować potencjalnym użytkownikom z całego świata najnowszą rodzinę serwerów, która dzięki wydajnej i niezawodnej technologii Intel, zapewnia najwyższe parametry pracy, doskonałe zarządzanie przy relatywnie niskich kosztach zakupu oraz obsługi.

Obraz
© (fot. Komputronik)

Serwery z serii Komputronik Modular Server (SH-8512 V4) - z możliwością rozbudowy do dwunastu procesorów z serii Intel Xeon E5400 - oparto o najnowszy system modułowy Intel MFSYS25. Urządzenie to gwarantuje ogromną elastyczność w doborze konfiguracji, łatwą i tanią skalowalność oraz bardzo niski TCO dzięki bardzo łatwemu zarządzaniu i wysokiej bezawaryjności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)