CeBIT 2009: PortableApps zaprezentuje przenośną wersję OpenOffice.org

CeBIT 2009: PortableApps zaprezentuje przenośną wersję OpenOffice.org

CeBIT 2009: PortableApps zaprezentuje przenośną wersję OpenOffice.org
Źródło zdjęć: © portableapps.com
07.03.2009 20:10, aktualizacja: 08.03.2009 02:59

Na tegorocznych targach informatycznych CeBIT nie zabraknie twórców projektu PortableApps. Przy okazji prezentacji pakietu biurowego OpenOffice.org zostanie przedstawiona...

Na tegorocznych targach informatycznych _ CeBIT _ nie zabraknie twórców projektu _ PortableApps _. Przy okazji prezentacji pakietu biurowego _ OpenOffice.org _ zostanie przedstawiona jego najnowsza wersja przeznaczona do instalacji na przenośnych pamięciach (np. USB) - _ _.

Targi corocznie (od 1986. organizowane są w marcu w Hanowerze w Niemczech. Wystawcy prezentują na nich nowe technologie, oprogramowanie oraz sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny. Odwiedzane są przez miliony zwiedzających. W tym roku na targach nie zabraknie twórców przenośnej wersji aplikacji OpenOffice.org. Jej prezentacja odbędzie się w już jutro.

Projekt _ PortableApps.com _ powstał z inicjatywy Johna T. Hallera. To najpopularniejsze rozwiązanie umożliwiające korzystanie na dowolnym komputerze z naszego ulubionego oprogramowania open source. Aplikacje nie wymagają instalacji na dysku twardym komputera. Można je uruchamiać bezpośrednio z przenośnych pamięci - np.USB, odtwarzaczy MP3, kart pamięci, przenośnych dysków twardych, itp. Wśród dostępnych programów w wersji portable znajdziemy m.in. przeglądarkę internetową _ _, program do obróbki grafiki rastrowej _ _, odtwarzacz multimedialny _ _, program do archiwizacji danych _ _ i wiele więcej.

Wypróbuj aplikacje portable:


Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)