Budzik, który zaparzy herbatę

Budzik, który zaparzy herbatę

Budzik, który zaparzy herbatę
Źródło zdjęć: © menkind.co.uk
13.06.2010 22:48, aktualizacja: 14.06.2010 12:30

Z pewnością cześć z nas rozpoczyna poranek od filiżanki gorącej herbaty. Jej przygotowanie zajmuje chwilę czasu, którego rano przeważnie nie ma zbyt wiele. W tej sytuacji poranne wstawianie...

Z pewnością cześć z nas rozpoczyna poranek od filiżanki gorącej herbaty. Jej przygotowanie zajmuje chwilę czasu, którego rano przeważnie nie ma zbyt wiele. W tej sytuacji poranne wstawianie może ułatwić budzik Swan Teasmade.

Swan Teasmade jest to budzik z funkcją automatycznego parzenia herbaty. Urządzenie oprócz budzenia umożliwia ekspresowe zagotowanie wody, co pozwoli rano zaoszczędzić kilka, jakże cennych minut. Kompaktowa obudowa budzika została zaprojektowana w taki sposób, by komponowała się z dołączonym do zestawu ceramicznym imbrykiem do herbaty. Pojemność 60. ml powinna wystarczyć do zaparzenia dwóch filiżanek.

Z przodu znajduje się podświetlany na niebiesko wyświetlacz LCD z analogowym zegarem oraz panel z przyciskami. Dodatkowo budzik został wyposażony w nocną lampkę. Całość jest podobno solidnie wykonana.

Producent udziela dwóch lat gwarancji na budzik. Cena: niespełna 60 funtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)