Gadżet dla śpiochów: niesamowicie mocny budzik (113 dB)

Gadżet dla śpiochów: niesamowicie mocny budzik (113 dB)

Gadżet dla śpiochów: niesamowicie mocny budzik (113 dB)
Źródło zdjęć: © 2future.pl
24.07.2009 16:22, aktualizacja: 25.07.2009 10:31

Dobrym rozwiązaniem dla śpiochów możne okazać się budzik Sonic Bomb. Już na pierwszy rzut oka widać, że urządzenie oferuje znacznie więcej od tradycyjnych urządzeń tego typu. Generowany...

W zeszłym miesiącu prezentowaliśmy ciekawy materiał wideo, przedstawiający dość oryginalny pomysł na budzik, który dosłownie podrywa z łóżka. Dla prawdziwych śpiochów równie dobrym rozwiązaniem możne okazać się Sonic Bomb.

Już na pierwszy rzut oka widać, że urządzenie oferuje znacznie więcej niż tradycyjny budzik. Wyposażone jest w wyraźny wyświetlacz, pulsujące diody LED oraz masę przycisków. Jego główną zaletą ma być niesamowicie głośny alarm. Jak zapewnia producent, generowany poziom dźwięku sięga nawet 11. dB. Osoby, które pomimo tak dużego hałasu nie obudzą się, będą mogły skorzystać z opcji budzenia wibracjami. W zestawie znajdziemy specjalny moduł, który należy umieścić pod poduszką lub materacem. Gdy alarm zostanie zainicjowany urządzenie automatycznie zaczyna dość intensywnie wibrować. Całość wygląda bardzo efektownie. Budzik generuje nieprzyjemny dźwięk syreny alarmowej, wspieranej przez migające na czerwono diody LED i wibrujący moduł.

Sonic Bomb oferuje trzy tryby pracy – same wibracje, sam budzik lub oba jednocześnie. Dodatkowo posiada opcję drzemki. Gadżet może być zasilany przez baterie lub zasilacz. Cena: około 160 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)