Dyskretny budzik z wibracjami

Dyskretny budzik z wibracjami

Dyskretny budzik z wibracjami
Źródło zdjęć: © thumbsupuk.com
20.11.2009 02:15, aktualizacja: 20.11.2009 02:35

Jeśli każdego ranka nasza pobudka jest czymś nieprzyjemnym i dosyć mamy już irytującego dźwięku alarmu zainteresować nas może dość nietypowy budzik – Shake-N-Wake zZZ. Jego twórcy...

Prezentowaliśmy już rozmaite budziki, które mogą skutecznie budzić nas ze snu. Niektóre z nich robiły to gwałtownie, inne delikatnie, jednak wszystkie posiadały jedną wspólną cechę – z pewnością wyróżniały się swoimi funkcjami na tle standardowych urządzeń tego typu. Nie inaczej jest i tym razem. Jeśli każdego ranka nasza pobudka jest czymś nieprzyjemnym i dosyć mamy już irytującego dźwięku alarmu, zainteresować nas może dość nietypowy budzik – Shake-N-Wake zZZ.

Jego twórcy wyszli z założenia, że to właśnie nie dźwięk a wibracje będą skuteczne w delikatnym wzbudzeniu nas ze snu. Dodatkowo, dzięki takiemu rozwiązaniu obudzimy się dyskretnie, bez przeszkadzania innym. Urządzenie posiada konstrukcję naręcznego zegarka. Możemy go umieścić w pobliżu poduszki lub przy pomocy specjalnych pasków na rzep, wygodnie przymocować do nadgarstka. Budzik został wyposażony w ekran podświetlony niebieskimi diodami LED, co pozwala na łatwe i szybkie odczytanie godziny po ciemku. Oczywiście oprócz trybu wibracji, Shake-N-Wake zZZ posiada funkcję alarmu dźwiękowego.

Z całą pewnością gadżet doceni nasza partnerka / partner oraz inni współlokatorzy, który nareszcie będą mogli spać spokojnie wtedy, kiedy my będziemy musieli wstać wcześnie rano. Cena: około 25 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)