Zakręcony budzik z łamigłówką

Zakręcony budzik z łamigłówką

Zakręcony budzik z łamigłówką
Źródło zdjęć: © crunchgear.com
24.03.2010 14:25, aktualizacja: 24.03.2010 15:21

Dla tych, którzy mają problemy z porannym wstawaniem Japończycy przygotowali budzik, który skutecznie postawi na nogi nawet największych śpiochów. Gadżet został wyposażony w dwa, podświetlane...

Już za cztery dni nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. Niestety będzie wiązało się to z krótszym o godzinę snem. Zmiana ta niekorzystnie wpływa na ludzi o ustabilizowanym trybie życia. Często potrzebują oni nawet kilku dni, aby móc dostosować swój zegar biologiczny do nowych warunków. Dlatego, żeby nie zaspać do szkoły czy pracy trzeba dysponować skutecznym budzikiem.

Dla tych, którzy mają problemy z porannym wstawaniem Japończycy przygotowali budzik, który skutecznie postawi na nogi nawet największych śpiochów. Gadżet został wyposażony w dwa, podświetlane, ciekłokrystaliczne wyświetlacze, na których prezentowana jest aktualna godzina oraz specjalne pokrętła. Gdy włącza się alarm budzik zamienia się w łamigłówkę. Aby go wyłączyć należy otworzyć oczy, wytężyć umysł i rozwiązać proste zadanie matematyczne –. używając przy tym ruchomych części.

Gadżet dostępny jest w cenie wynoszącej około 30 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)