Blu-ray prowadzi z DVD, przynajmniej na Amazon.com

Blu‑ray prowadzi z DVD, przynajmniej na Amazon.com

Blu-ray prowadzi z DVD, przynajmniej na Amazon.com
Źródło zdjęć: © Blue Ray
17.03.2008 09:00, aktualizacja: 17.03.2008 12:34

18 maja sklep internetowy Amazon.com rozpocznie sprzedaż filmu pt. "Jestem Legendą" wydanego na płycie Blu-ray. Co ciekawe, zajmuje on już pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się tytułów ( od kilku dni jest bowiem dostępny w systemie przedsprzedaży ).

Niedawno zastał wyłoniony zwycięzca w wojnie formatów HD, czyli Blu-ray. Jego marsz ku dominacji na rynku filmów wydaje się potwierdzać lista najlepiej sprzedających się tytułów sklepu internetowego Amazon.com. Na pierwszym miejscu znalazła się bowiem wydana w tym formacie produkcja z Willem Smithem - "Jestem Legendą" ( na razie dostępna jest w systemie przedsprzedaży w cenie niespełna 1. USD ).

Obraz
© "Jestem Legendą" - wersja Blu-ray(fot. IDG)

Jej wersja DVD wypadła poza pierwszą dziesiątkę, natomiast wśród pozostałej dziewiątki znalazły się kolejne dwie "niebieskie" pozycje - "To nie jest kraj dla starych ludzi" oraz "Zaczarowana". Warto też dodać, że na 22 miejscu znalazła się wersja HD DVD "Jestem Legendą", która została wyceniona również na niespełna 19 USD ( w systemie przedsprzedaży, do rąk klientów trafi 8 kwietnia ).

Wspomniane pozycje były aktualne w momencie publikowania tego tekstu. Należy pamiętać, że lista - http://www.amazon.com/gp/bestsellers/dvd odświeżana jest co godzinę.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)