AT&T porozmawia z Apple na temat MacBooka 3G?

AT&T porozmawia z Apple na temat MacBooka 3G?

AT&T porozmawia z Apple na temat MacBooka 3G?
Źródło zdjęć: © Apple
29.01.2009 11:31, aktualizacja: 29.01.2009 13:38

AT&T ma nadzieję na dodanie do oferty dla użytkowników biznesowych nowych notebooków zgodnych z technologią 3G. Gigant telekomunikacyjny ma zamiar podjąć w tej sprawie rozmowy z Apple i konsekwentnie dążyć do celu, którym będą MacBooki 3G i inne urządzenie firmy z Cupertino obsługujące sieci trzeciej generacji.

Plany te związane są z rozszerzaniem oferty dla użytkowników biznesowych. AT&T chce dostarczać notebooki dla biznesu wraz z subskrypcją na połączenia 3G, rozmowy podjęto już z wieloma firmami. Koncern mocno wierzy, że w niedalekiej przyszłości uda się jej dodać do oferty także komputery przenośne Apple'a. Jest jednak mały problem, MacBooki nie są wyposażone w modemy pozwalające korzystać z technologii 3G. Dlatego AT&T chce podjąć rozmowy z Apple, który miałby w niedalekiej przyszłości przygotować wspomniane urządzenia.

Dotychczas tylko iPhone 3G pozwala na transmisję z wykorzystaniem tej technologii. Apple miało już w planach przygotowanie notebooków z 3G - pierwsze wzmianki o tym pomyśle znaleźć można sprzed dwóch lat. Niestety rozszerzenie oferty spółki z Cupertino np. o MacBooki 3G wciąż nie nastąpiło. Użytkownicy komputerów Apple'a mogą podłączyć do nich wspomnianego iPhone'a 3G i wykorzystać go jako modem.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)