Aivia Neon - mysz i prezenter w jednym

Aivia Neon - mysz i prezenter w jednym

Aivia Neon - mysz i prezenter w jednym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.07.2013 11:15, aktualizacja: 03.07.2013 12:30

Gigabyte Aivia Neon to połączenie bezprzewodowej myszy z multimedialnym prezenterem wyposażonym we wskaźnik laserowy oraz pilot.

Bezprzewodowa mysz wyposażona jest w sensor laserowy o rozdzielczości 120. DPI, który powinien zapewnić precyzję pracy. Ponadto Neon, w przeciwieństwie do produktów zasilanych za pomocą popularnych „paluszków”, wykorzystuje wbudowany akumulator litowo-jonowy, który według producenta ma zapewnić odpowiednio długi czas pracy. Avia Neon oferuje także wsparcie dla technologii Free-Scrolling, która ułatwia przeglądanie stron internetowych oraz obszernych dokumentów.

Po podniesieniu myszy automatycznie aktywowany jest tryb multimedialnego prezentera, w którym można korzystać z urządzenia jak ze wskaźnika laserowego oraz pilota. W trybie tym możemy także skorzystać z opcji „malarza”. Po naciśnięciu dedykowanego przycisku użytkownik może swobodnie rysować na wyświetlanym ekranie (stronie internetowej lub dokumencie). Wyłączenie trybu multimedialnego prezentera następuje po ponownym położeniu myszy na płaskiej powierzchni.

Cena: 300 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)