Gigabyte Aivia Uranium - mysz z dodatkową stacją GHOST

Gigabyte Aivia Uranium - mysz z dodatkową stacją GHOST

Gigabyte Aivia Uranium - mysz z dodatkową stacją GHOST
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.10.2013 13:06, aktualizacja: 17.10.2013 13:53

Gigabyte wprowadza do sprzedaży bezprzewodową mysz gamingową - Aivia Uranium. Ciekawostką jest dołączona do zestawu GHOST Macro Station - zewnętrzna stacja wyposażona w wyświetlacz OLED informujący o statusie myszy oraz odpowiadająca za bezprzewodową komunikację pomiędzy Aviva Uranium a komputerem.

GHOST Macro Station umożliwia także konfigurację ustawień myszy, w tym przypisywanie makr, oraz pozwala na szybkie ładowanie akumulatorów. Warto przy tym wspomnieć, że pojedynczy cykl ładowania baterii pozwala na około 5. godzin grania. Aivia Uranium oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 1000 Hz (czas reakcji nie przekraczający 1 ms), co jest wartością porównywalną do osiągów urządzeń przewodowych. Za precyzję w grach odpowiada sensor laserowy twin-eye o rozdzielczości 6500 DPI.

GHOST Macro Station na wbudowanym wyświetlaczu OLED na bieżąco prezentuje aktualizowane dane dotyczące DPI, częstotliwości odświeżania, aktywnego profilu oraz poziomu naładowania baterii. Umożliwia także zapisywanie i edytowanie makr.

Cena: 360 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)