Myszka dla graczy Gigabyte Aivia Krypton

Myszka dla graczy Gigabyte Aivia Krypton

Myszka dla graczy Gigabyte Aivia Krypton
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.10.2012 16:00, aktualizacja: 18.10.2012 11:05

Gigabyte wprowadza do sprzedaży nową myszkę przeznaczoną dla graczy Krypton Aivia. Wraz z myszką debiutuje także dwustronna podkładka Krypton Mat.

W myszy Gigabyte Aivia Krypton zastosowano wymienną spodnią płytkę, dzięki czemu można zmieniać w niej ślizgacze. Na jednej zamontowane zostały podłużne teflonowe stopki, które zwiększają kontrolę nad urządzeniem i zapewniają płynny ruch. Druga zaś wyposażona jest w okrągłe ceramiczne ślizgacze ze zwiększoną odpornością na ścieranie, co pozwala na wykonywanie szybkich i zdecydowanych ruchów. Pod płytką znajdują się również miejsca na odważniki, w których możemy umieścić dołączone do zestawu ciężarki –. cztery aluminiowe o wadze 1,8g oraz sześć żelaznych o wadzę 5,3g. Uchwyty zostały rozmieszczone tak, żeby ciężar myszki można było dopasować do potrzeb graczy lewo i praworęcznych oraz do osobistych preferencji użytkownika.

Krypton wyposażony jest w dziewięć w pełni programowanych przycisków oraz 3. KB pamięci wewnętrznej, pozwalającej na zapisanie 5 profili i 70 makr. Podobnie jak w przypadku DPI, o aktualnie używanym profilu myszki informuje kolor diody pod przyciskiem, a wszystkie ustawienia programowane są przy użyciu znanego już graczom systemu GHOST. Poza zapisywaniem makr i profili umożliwia on również edycję ustawień przycisku zmiany DPI, rolki czy przypisania odpowiednich kolorów diod LED. Dodatkowo mysz pozwala na dynamiczną zmianę rozdzielczości DPI w zakresie od 200 do 8200. W trakcie gry o aktualnej rozdzielczości informuje nas dodatkowy wskaźnik umieszczony obok suwaka zmiany DPI.

Cena myszy: 250 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)