150 minut od TP za polecenie zapłaty i zlecenie stałe

150 minut od TP za polecenie zapłaty i zlecenie stałe

09.05.2007 14:24

Klienci Telekomunikacji Polskiej, którzy aktywują Polecenie zapłaty lub Zlecenie stałe otrzymają 150 darmowych minut na rozmowy lokalne i międzymiastowe w sieci TP. Darmowe minuty będzie można wykorzystać o dowolnej porze dnia, we wszystkie dni tygodnia i będą rozliczane w ramach abonamentu, po 25 minut przez sześć kolejnych miesięcy.

_ Polecenie zapłaty _ i _ Zlecenie stałe _ to bezgotówkowe formy płatności, dzięki którym klienci nie muszą pamiętać o terminach płatności za faktury. TP wysyła informację o wysokości rachunku do banku, a oryginał faktury na adres klienta. W terminie płatności konto klienta zostaje obciążone kwotą podaną na fakturze.

Aby skorzystać z promocji, trzeba mieć rachunek w banku, który oferuje usługę _ Polecenia zapłaty _ lub _ Zlecenia stałego _ (na zmienną kwotę w terminach i kwocie wynikających z faktury TP). W przypadku _ Polecenia zapłaty _, wystarczy wypełnić formularz i wysłać go na adres podany na fakturze. Formularz jest dostępny na stronie www.tp.pl, można go zamówić również pod numerem _ błękitnej linii tp _ 9393 lub otrzymać w najbliższej placówce TP.

Zlecenie stałe na rzecz TP w kwocie i terminie zgodnym z fakturą należy zamówić bezpośrednio w banku. Z darmowych minut klient zaczyna korzystać po aktywowaniu wybranej metody płatności przez bank.

W ubiegłym roku z promocji

Promocja potrwa do 31. stycznia przyszłego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)