Plan tp przyjazny

Plan tp przyjazny

29.05.2008 16:15, aktual.: 29.05.2008 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telekomunikacja Polska od czerwca wprowadza do swej oferty tani abonament telefoniczny, przeznaczony dla osób w bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej.

Nowy plan tp przyjazny kosztuje 18,30 zł.

Cena planu przyjaznego nie pokrywa kosztów świadczenia usługi. Dlatego, TP uzyskała zgodę UKE na wprowadzenie nowej oferty pod warunkiem skierowania jej do ograniczonej grupy klientów. Z nowego abonamentu mogą skorzystać wyłącznie osoby korzystające ze stałego zasiłku pieniężnego udzielanego przez Ośrodki Pomocy Społecznej (OPS), które na specjalnie przygotowanym formularzu dostarczą do TP potwierdzenie korzystania z pomocy OPS.

Dodatkowym ograniczeniem jest aktywacja planu tylko na 12 miesięcy, by ją przedłużyć należy dostarczyć kolejne potwierdzenie z OPS. Z szacunków TP wynika, że z oferty będzie mogło korzystać około 200 tys. klientów firmy.

Główne cechy planu tp przyjaznego:
- 30 minut w abonamencie na połączenia do sieci stacjonarnych i dial-up (niewykorzystane minuty przenoszenie są na jeden, kolejny okres rozliczeniowy)
- 0,16 zł za min. do sieci stacjonarnych (od godz. 20 do 8 i dni wolne)
- 0,32 zł za min. do sieci stacjonarnych (od godz. 8 do 20)
- 0,57 zł brutto za min. do sieci komórkowych (przez całą dobę)
- możliwość aktywacji neostrady tp
- rozliczanie sekundowe

Na specjalnych warunkach z planu tp przyjaznego mogą skorzystać osoby z zaburzeniami wzroku, mowy lub słuchu, którym na podstawie orzeczeń Powiatowego lub Wojewódzkiego Zespołu Orzekającego o Stopniu Niepełnosprawności, TP przyznaje 50% ulgę w opłacie abonamentowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)