Loteria "Czas na rodzinne chwile" w TP

Loteria "Czas na rodzinne chwile" w TP

Loteria "Czas na rodzinne chwile" w TP
20.05.2008 20:27, aktualizacja: 20.05.2008 21:05

Klienci TP, którzy zdecydują się do 15 lipca skorzystać z jednej z usług: elektronicznej faktury, polecenia zapłaty lub zlecenia stałego, mogą wygrać rodzinne wyjazdy do paryskiego Disneyland-u lub jedną z 2400 gier Scrabble.

Loteria "Czas na rodzinne chwile" to kolejna propozycja TP zachęcająca do korzystania z wygodnych, bezpiecznych i zarazem przyjaznych środowisku usług. Dzięki poleceniu zapłaty i zleceniu stałemu klienci nie muszą pamiętać o konieczności comiesięcznego opłacania rachunków, wyręcza ich w tym bank. Z kolei decydując się na elektroniczną fakturę, otrzymujemy ją szybko i bezpiecznie e-mailem, a przy okazji dbamy o środowisko. E-faktura w pełni zastępuje papierowy dokument.

Losowania nagród odbędą się trzy razy, 13 i 27 czerwca oraz 16 lipca. W pierwszych dwóch do klientów trafi po 800 gier scrabble. W ostatnim prócz gier rozlosowane będą nagrody główne: trzy wycieczki dla 4 osób do parku rozrywki Disneyland Resort Paris. Brak wygranej w pierwszym losowaniu nie wyklucza wygranej w kolejnych.

Warunkiem uczestnictwa w loterii, prócz złożenia zamówienia na jedną z usług, jest deklaracja przystąpienia do loterii. Można ją złożyć na specjalnym formularzu przy wyborze danej usługi lub na stronie _ czasnarodzinnechwile.pl _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)