UPC przyspiesza chello do 20 Mb/s

06.09.2007 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma UPC zaprezentowała nową ofertę szerokopasmowego dostępu do Internetu. W jej ramach zniesiono m.in. limity pobierania danych dla usługi chello easy oraz zwiększono prędkość pobierana i wysyłania danych dla usług chello easy, light i ultra. Firma przygotowała też dla klientów specjalną ofertę promocyjną.

6 września rozpoczyna się również promocja UPC o nazwie "Kup 3, płać za 2". W jej ramach przy zamówieniu trzech usług świadczonych przez firmę ( telewizja - Pakiet Pełny, Internet, telefon ) klient płaci tylko za dwie. Z trzeciej może korzystać bezpłatnie przez cały czas trwania umowy, czyli 16 miesięcy. UPC przekonuje też, że przez jeden dodatkowy miesiąc można będzie korzystać za darmo z wszystkich usług. Firma promocją objęła takż instalację usług: 9,90 zł.

Do najważniejszych zmian w ofercie dostępu do Internetu należy wymienić zwiększenie prędkości przesyłania danych od klienta w usłudze chello ultra - z 12288 do 20480 kb/s, czterokrotne przyspieszenie prędkości downloadu w usłudze chello easy ( z 512 do 2048 kb/s ), dwukrotne zwiększenie prędkości transferu w chello light ( z 2048 do 4096 kb/s ) oraz wspomniane już zniesienie limitu pobierania danych w chello easy. Zwiększeniu uległy też prędkości uploadu danych.

Cena dostępu do Internetu w UPC poza promocją "Kup 3, płać za 2" wynosi 69 zł ( easy ), 89 zł ( light ) i 249 zł 9 ultra ). Jak łatwo zauważyć, z oferty szerokopasmowego Internetu wypadła taryfa chello classic, jednak jej użytkownicy będą mogli nadal z niej korzystać, jeśli zechcą.

Przypomnijmy, iż w tym tygodniu wystartowała promocja TP SA "mała cena" - http://www.pcworld.pl/news/122221.html, w ramach której korzystanie z neostrady w okresie promocyjnym kosztować będzie od 9,90 zł miesięcznie.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)