UPC poszerza zasięg Internetu 150 Mb/s

UPC poszerza zasięg Internetu 150 Mb/s

UPC poszerza zasięg Internetu 150 Mb/s
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.11.2011 10:18

Mieszkańcy Lublina będący w zasięgu usług internetowych UPC, mogą juz korzystać z dostępu do Internetu Fiber Power 50 Mb/s i 150 Mb/s. Łącza UPC oparte są na standardzie transmisji danych w sieciach kablowych - EuroDOCSIS 3.0.

Technologia EuroDOCSIS 3.0 pozwala uzyskać dobre parametry, zarówno w odniesieniu do prędkości transmisji danych, jak i poziomu ich zabezpieczeń. Całkowity dostęp do najwyższych przepustowości Internetu UPC mają już m.in. mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska, Wrocławia, Szczecina, Bydgoszczy, a także Lublina.

Dzięki ultraszybkiej prędkości Internetu oferowanej przez UPC klienci mogą swobodnie korzystać z całego spectrum cyfrowej rozrywki, w tym zarówno pobierania i publikowania treści multimedialnych, korzystania z telewizji internetowej nadawanej na żywo, słuchania radia internetowego, czy oglądania filmów w jakości HD. Doceniają ją także gracze on-line. Szybki i stabilny Internet gwarantuje niezawodne działanie i nieograniczony dostęp do nowych usług, takich jak rozwiązania w „chmurze”, nowoczesna edukacja w postaci streamingowanego e-learningu, czy korzystanie ze zdigitalizowanych zasobów nauki i kultury. Pozwala on na jednoczesne korzystanie z Internetu na kilku komputerach bez utraty jakości połączenia czy odczuwalnego spadku prędkości. Prędkość 150 Mb/s to możliwość ściągnięcia pliku z filmem o rozmiarze 1 GB w czasie krótszym niż 55 sekund.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)