UPC: łącze 300 Mb/s dla biznesu

UPC: łącze 300 Mb/s dla biznesu

UPC: łącze 300 Mb/s dla biznesu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.01.2014 10:30

UPC w ofercie dla małych firm wprowadza Internet o prędkości do 300 Mb/s w stronę do klienta i do 30 Mb/s od niego. Usługa jest także oferowane w pakietach z telefonem i telewizją.

Do tej pory w ofercie UPC Biznes przedsiębiorcy mogli korzystać z dwóch prędkości wysyłania danych - do 10 Mb/s dla usług Biznes Internet 40 i Biznes Internet 80 oraz do 20 Mb/s dla usług Biznes Internet 150 i Biznes Internet 180. Teraz do portfolio dołączają także Biznes Internet 250 i Biznes Internet 300 z prędkościami wysyłania danych do 30 Mb/s.

Pakiety UPC Biznes złożone są z dwóch lub trzech usług: internetu, telefonu i telewizji cyfrowej. W przypadku usługi telefonicznej opłaty abonamentowa zawiera nielimitowane, bezpłatne połączenia do innych abonentów sieci UPC. Zawierają one także nawet do 6 tys. minut w abonamencie do wykorzystania nie tylko w ramach 41 krajów Europy i świata (w tym m.in. do USA, Kanady, Australii, Japonii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec), ale także na połączenia do największych sieci komórkowych w Polsce. Dodatkowo, w ramach pakietów usług, klienci otrzymają pakiet telewizyjny MAX Extra HD oraz bezpłatnie WiFi, jedną licencję na kompleksowe rozwiązanie online - Microsoft Office 365 i Pakiet Bezpieczeństwa zabezpieczający komputer przez wirusami.

UPC Biznes daje swoim klientom możliwość sprawdzenia produktów w codziennej pracy. Gwarantuje satysfakcję lub możliwość rozwiązania umowy w ciągu 2 miesięcy, bez konieczności zwrotu rabatów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)