UPC Biznes: Wysyłanie danych do 20 Mb/s

UPC Biznes: Wysyłanie danych do 20 Mb/s

UPC Biznes: Wysyłanie danych do 20 Mb/s
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.10.2013 10:00

UPC Biznes od dziś oferuje nowe pakiety usług dla segmentu Małych Firm. Zestawienie szybkiego downloadu do 180 Mb/s z uploadem do 20 Mb/s zapewnić ma każdej firmie jeszcze szybszą komunikację.

Nowe prędkości wysyłania w ofercie internetu UPC Biznes to do 10 Mb/s dla usług Biznes Internet 40 i Biznes Internet 80 oraz do 20 Mb/s dla usług Biznes Internet 150 i Biznes Internet 180.

Nowe usługi internetowe stanowią integralną część każdego z 7 nowych pakietów UPC Biznes złożonych z dwóch lub trzech usług: internetu, telefonu i telewizji cyfrowej. W standardzie każdego pakietu znajdują się teraz 2 linie telefoniczne w cenie jednej opłaty abonamentowej wraz z nielimitowanymi, bezpłatnymi połączeniami do innych abonentów sieci UPC.

Zawierają one także nawet do 6000 minut w abonamencie do wykorzystania nie tylko w ramach 41 krajów Europy i świata (w tym m.in. do USA, Kanady, Australii, Japonii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec), ale także na połączenia do największych sieci komórkowych w Polsce. Dodatkowo, w ramach pakietów usług klienci otrzymają bezpłatnie Wi-Fi, jedną licencję na Microsoft Office 365 oraz Pakiet Bezpieczeństwa zabezpieczający komputer przez wirusami.

UPC Biznes daje swoim klientom możliwość sprawdzenia produktów w codziennej pracy. Gwarantuje satysfakcję lub możliwość rozwiązania umowy w ciągu 2 miesięcy, bez konieczności zwrotu rabatów. Dzięki temu klient ma możliwość zweryfikowania obietnicy złożonej przez firmę, w tym niezawodności i wysokich parametrów produktów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)