TwistedBrush Pro Studio 17.10 - malowanie na ekranie

TwistedBrush Pro Studio 17.10 - malowanie na ekranie

TwistedBrush Pro Studio 17.10 - malowanie na ekranie
Źródło zdjęć: © IDG.pl
01.07.2010 12:30, aktualizacja: 04.07.2010 23:34

Jeżeli znudziło cię przetwarzanie grafiki stworzonej przez kogoś innego i chciałbyś spróbować swoich sił w komputerowym malarstwie zainstaluj TwistedBrush.

Cena: bezpłatny
Informacje: www.pixarra.com

TwistedBrush Pro Studio to program do tworzenia grafiki rastrowej. Oferuje narzędzia do malowania i samodzielnego kreowania prac graficznych. Przeznaczony jest głównie dla osób z zacięciem artystycznym. Zaletą aplikacji jest liczba wbudowanych pędzli, która przekracza 5 tysięcy. To jeden z najbardziej rozbudowanych i różnorodnych zestawów dostępnych na rynku. Umożliwia on na przykład malowanie kredkami, farbami olejnymi, różnymi rodzajami ołówków, ma narzędzia klonujące, blendujące i modyfikujące tło.

Obraz
© TwistedBrush Pro Studio 17.1. (fot. IDG.pl)

Wszystkie pędzle można dowolnie modyfikować, zmieniać ich parametry i zapisywać ustawienia do późniejszego wykorzystania. Program obsługuje warstwy, dynamiczne palety, pozwala korzystać z masek i uruchamiać skrypty. Zestaw ponad 5. filtrów i efektów zwiększa możliwości kreacji grafiki. Prace można zapisać w wielu różnych formatach, miedzy innymi: JPEG, GIF, PNG, TIFF, TGA, PCX, PSD, BMP, PCD, WMF czy EMF. Rozpoznaje również pluginy Photoshopa, współpracuje z tabletami i skanerami.
TwistedBrush nie ma polskiej wersji językowej, a wersja testowa działa 1. dni. Program nie jest w pełni zgodny z Windows 7. Wariant darmowy aplikacji (TwistedBrush Open) ma bardzo ograniczoną paletę pędzli, nie umożliwia ich modyfikacji i został pozbawiony zestawu predefiniowanych skryptów uruchamiających różne filtry.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)