ALLConverter PRO - darmowy konwerter audio i wideo

ALLConverter PRO - darmowy konwerter audio i wideo
Źródło zdjęć: © allconverter.org

12.11.2010 15:47, aktual.: 12.11.2010 16:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Właśnie ukazał się nowy, polski program umożliwiający konwersję plików audio i wideo – ALLConverter PRO. Pytanie, po co komu konwerter? Konwerter przyda się, jeżeli zamiast na komputerze...

Właśnie ukazał się nowy, polski program umożliwiający konwersję plików audio i wideo – ALLConverter PRO. Pytanie, po co komu konwerter? Konwerter przyda się, jeżeli zamiast na komputerze, chcemy obejrzeć film na urządzeniu przenośnym.

Jak zapewniają twórcy programu, ALLConverter PRO radzi sobie ze wszystkimi popularnymi formatami audio i wideo –. łącznie z DVD. Obraz i dźwięk można przekonwertować do formatu obsługiwanego przez telefony komórkowe, iPhone’y, nawigacje samochodowe itp. Aplikacja posiada intuicyjny interfejs, pozwalający nawet początkującym użytkownikom na jej szybką i łatwą obsługę. Ponadto automatycznie wybiera optymalne parametry i ustawienia, które dodatkowo można zmieniać według własnych preferencji.

ALLConverter PRO konwertuje prawie wszystkie formaty wideo w tym DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI, MPEG-1. MPEG-2, MPEG-4, 3GP, FLV. Umożliwia także zgrywanie ścieżek dźwiękowych z płyt DVD do MP3 oraz dodawanie zewnętrznych napisów do wszystkich formatów wideo. Warto również zaznaczyć, że wyjściowe pliki można łączyć i "przycinać".

ALLConwerter PRO w wersji bezpłatnej posiada znak wodny producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)