Android Movie Studio

Android Movie Studio16.02.2011 23:18
Android Movie Studio

Google zapowiedział aplikację do obróbki wideo przygotowaną specjalnie z myślą o tabletach internetowych z systemem operacyjnym Android 3.0 Honeycomb.

*Google zapowiedział aplikację do obróbki wideo przygotowaną specjalnie z myślą o tabletach internetowych z systemem operacyjnym Android 3.0 Honeycomb. * Dostępna w Apple App Store aplikacja iMovie, zaprezentowana przy okazji premiery iPhone'a 4, wysoko postawiła poprzeczkę konkurentom. Teoretycznie da się obrabiać wideo jakości HD również na Nokii N8, ale krotko mówiąc - to nie to samo. Jak z tematem poradzi sobie Google?

Movie Studio pozwoli na dodawanie soundtracków i wielu efektów specjalnych. Filmy będziemy mogli swobodnie przeplatać zdjęciami, dodawać efekty przejść i animacje. Nasze filmy będziemy mogli udostępniać w sieci, między innymi przez YouTube.

Pakiet funkcji kopiuje to, co Apple zaprezentował już w swoim iMovie. To, czy Android pokona konkurenta zależne jest teraz od szybkości działania programu, ergonomii interfejsu i stabilności.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)